БК «Старий Луцьк-Університет» впевнено переміг «Хімік-2»

Команда Володимира Журжія зуміла переграти непростого суперника.

Старт поєдинку був рівним. Як лучани, так і южненці вдало діяли в атаці. При цьому, суперники грали у достатньо високому темпі. По 4 очки господарям принесли Коцько та Глушко, а в южненців відповідав Рахімшаїков. Вдало у гру увійшов і Швагринський, який своїми результативними діями приніс поточне лідерство волинянам – 20-16 на табло.

В другій чверті підопічним Володимира Журжія вдалося суттєво збільшити свою перевагу. Вперше перед місцевою публікою у статусі гравця «Старого Луцька» на майданчик з’явився Рудаков і відзначив це результативними діями.

В господарів полетіло здалеку – влучали Заєць та Федчук. При цьому, капітан встигав відзначатися ще й асистами та перехопленнями. На велику перерву суперники пішли за комфортної переваги команди Володимира Журжія – 50-34. Відзначимо, що гандикап господарів був би ще більшим, якби не вдалі дії Рахімшаїкова.

Після великої перерви за справу взявся Клевзуник. Непогано грав і капітан гостей Шавгаров. У господарів справжній кураж піймав Заєць. Команда Олександра Пащенка була дещо результативнішою у цій десятихвилинці, однак загальний рахунок був на користь лучан. Перед останньою чвертю «Старий Луцьк» лідирував – 64:51.

Остання чверть лише утвердила ігрову перевагу нашої команди. Господарі були кращими за підбираннями та більшістю статистичних показників. До того ж продовжувало «летіти» здалеку – підтвердженням цієї тези можна вважати три поспіль влучні атаки з-за дуги. Зрештою, фінальна сирена зафіксувала перемогу нашої команди 86-71.

Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Ілля Заєць (21 очко, 6 асистів). Відзначаємо також Дмитра Швагринського (12 очок, 11 підбирань), Едуарда Федчука (13 очок, 7 асистів) та Володимира Коцька (13 очок). Завтра команди проведуть ще одну гру.