БК «Старий Луцьк-Університет» – півфіналіст Вищої Ліги

Команда Володимира Журжія здобула переконливу перемогу і вийшла в півфінал.

Стартова десятихвилинка розпочалася із успішних дій суперників в атаці. Галичани вийшли вперед у рахунку, однак Швагринський мав свої аргументи у вигляді шести набраних очок. Друга половина чверті краще вдалася у лучан. Після «ендавану» Юрченка перевага «Старого Луцька» досягнула 10 очок. Завершили результативні дії чверті 2 очка Викрикача – 25-17 за підсумками першої десятихвилинки.

В другій чверті перевага господарів зростала. Хлопці Володимира Журжія «прихопили» своїх суперників в захисті. При цьому, достатньо влучали в атаці. Варто відзначити активність Тютюнника. Перевага волинян перевалила за 10 очок, а потім збільшилася вдвічі. На велику перерву суперники пішли за рахунку 48-27.

Третя чверть почалася з влучних дальніх Федчука та Унгуряна. Господарі «гнули свою лінію» і збільшували свою перевагу. В гостей відповідали Кич, Полюляк та Орленко, проте після «трьохи» Прозапаса перевага волинян досягнула солідного показника у 31 очко. Після тайм-ауту галичани скоротили відставання – 65-44.

В останній чверті підопічні Зубрицького дещо попсували нерви нашій команді, проте хлопці Володимира Журжія були сильнішими і отримали закономірну перемогу 78-56. У складі господарів відзначаємо Сергія Юрченка (15 очок та 11 підбирань). У півфіналі волиняни зіграють проти одеської «БІПИ».