БК «Старий Луцьк-Університет» – дворазовий переможець турніру пам’яті Олексія Веремійчика

БК «Старий Луцьк-Університет» – дворазовий переможець турніру пам’яті Олексія Веремійчика

12-го вересня відбулися вирішальні матчі турніру пам’яті Олексія Веремічика. Локацією заходу став спортивний комплекс ВНУ ім. Лесі Українки.

Ігровий день розпочався поєдинком місцевої команди «ВНУ КДЮСШ 1» та «СумДу». Волиняни розпочали не дуже впевнено: «студенти» з Сум виграли стартову чверть. Втім вже у другій десятихвилинці у хлопців, якими керував Дмитро Чайковський, нарешті «полетіло», тож на велику перерву лідерами пішли лучани.

Вирішальною стала третя десятихвилинка, протягом якої гравці «ВНУ КДЮСШ 1» заробили всього 11 очок. На жаль, не все добре було й у захисті: наші хлопці дозволили набрати супернику аж 34 очка. Як не старалися лучани, а зачепитися за позитивний результат не вдалося – 65-84. В складі нашої команди відзначимо Петра Глушка (17 очок).

У вирішальному матчі турніру зійшли команди БК «Старий Луцьк-Університет» та БК «Рівне». Матч з такою вивіскою зібрав на трибунах чимало глядачів. Волиняни потужно розпочали гру і протягом левової частини поєдинку впевнено лідирували. Тим не менш, кінцівка матчу для вболівальників БК «Старий Луцьк-Університет» видалася нервовою.

В останній десятихвилинці гості почали наздоганяти. Підопічні Михайла Переверзія скоротили відставання до мінімуму, набравши за десять хвилин 30 очок, однак перемога у матчі та турнірі залишилася за господарями – 80-79. Кращими за статистичними показниками у лучан були Володимир Коцько (14 очок) та Дмитро Швагринський (13 очок та 6 підбирань).

Після заключних матчів відбулася церемонія закриття турніру та нагородження переможців. Першим до присутніх звернувся директор департаменту молоді та спорту Луцької міської ради Володимир Захожий:  «Вітаю переможців, у нас був захопливий турнір та гідний фінальний поєдинок. Гравці подарували багато хороших емоцій. Щира дяка всім командам за те, що найшли можливість приїхати. Баскетбол у нашому місті розвивається. Гарна гра зробила добру справу в пам’ять про Олексія».

Згодом слово надали представнику Фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом» Дмитру Піддубному. «Кожен матч був запеклим, особливо фінал. Бажаю баскетболістам у новому сезоні демонструвати хорошу гру», – заявив він.

Від імені організаторів турніру присутнім подякував віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет» Дмитро Чайковський. «Всі матчі були дуже напруженими та інформативними. Фінал був гідним, сподіваюся, що глядачам сподобалося», – зауважив він і запросив всіх на наступний рік також взяти участь у турнірі пам’яті Олексія Веремійчика.

На церемонії були присутні батьки Олексія Веремійчика, його дружина Анна та донька Аліса. «Дякую за світлу пам’ять про мого чоловіка», – заявила Анна Веремійчик.

Зрештою, за результатами матчів переможцем став БК «Старий Луцьк-Університет», БК Рівне завоював «срібло», «СумДу» – «бронзу». Кращим захисником організатори визнали Іллю Зайця («Старий Луцьк»), нападником – Вадима Бикова («СумД»), а центровим – Олексія Адедирана («РІвне»). Звання MVP присвоїли гравцеві нашої команди Дмитру Швагринському.  Маленькій Алісі Веремійчик вручили спеціальний приз – «Супер MVP» турніру.