Без статусу «темної конячки» та з налаштуванням на боротьбу: анонс матчу проти «Будівельника»

Без статусу «темної конячки» та з налаштуванням на боротьбу: анонс матчу проти «Будівельника»

На команду Володимира Журжія очікує непростий вояж до Львова, де «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти лідерів чемпіонату. Перший у черзі – столичний «Будівельник».

Команда Дмитра Забірченка виділяється на фоні інших учасників Суперліги ширшою ротацією. В нинішніх умовах мати в своєму ростері таку кількість гравців високої кваліфікації можуть собі дозволити далеко не всі.

Не варто забувати й про те, що у заявці на чемпіонат є представники «закордонного» «Будівельника», яким керує Валерій Плеханов. Що заважає Близнюку, Боброву і Ко приїхати на один з баблів в Україну? Нічого, але поки такої потреби немає.

Столична команда перемогла у всіх десяти поєдинках Суперліги Parimatch. При цьому, за рахунком найбільші проблеми киянам створили саме гравці «Старого Луцька». Зовсім нещодавно суперники зустрічалися у Дніпрі і хлопці Володимира Журжія поступилися всього в 10 очок. Чи вийде нашій команді знову нав’язати боротьбу лідеру? Відповідь на це питання дасть лише гра.

Без сумніву, фаворитом до звітного протистояння підходить команда Забірченка. Кольченко, Конєв, Сандул, Буренко, Приймак – гравці з великим досвідом і хорошими баскетбольними «скілами». Очевидно, що, на відміну від матчу у Дніпрі, кияни більше дорожитимуть м’ячем і не допускатимуть такої кількості втрат, а про недооцінку нашої команди, напевно, варто тепер забути. Волинян більше ніхто не сприймає як «темну конячку».

Лучани невдало провели домашній бабл, поступившись «Політехніці-Галичині» та «Київ-Баскету». При цьому, в матчі проти більш іменитого суперника зі столиці наша команда була дуже близькою до перемоги. На жаль, не склалося. Тепер завдання складніше, але цілком під силу лучанам.

В першому матчі проти «Будівельника» наша команда продемонструвала дуже непогану гру. Втім волиняни за відсутності Швагринського з подвійною різницею програли підбирання. Лідером за «ребаундами» в тому матчі був… один з найменш габаритних гравців Григорій Алтухов. Тому завдання номер один для хлопців Володимира Журжія – продемонструвати максимум налаштування і зарядженості на боротьбу.

 

18 грудня, м. Львів, ПС «Галичина»

Початок – 15:00

Трансляція – УНІАН та Ютуб ФБУ

Текст – Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори
Підтримати