Без права на поразку: «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти дубля «Черкаських Мавп»

Без права на поразку: «Старий Луцьк-Університет» зіграє проти дубля «Черкаських Мавп»

Команда Володимира Журжія знаходиться за два кроки від серії плей-офф.

«Старий Луцьк» та дубль «Черкаських мавп» зустрічаються у рамках Вищої ліги вже не вперше. Статистика очних протистоянь на користь волинян. Найближчі матчі покажуть, чи зможуть господарі завоювати такі необхідні перемоги.

У минулому турі команда Георгія Ступенчука обмінялася перемогами з «Говерлою». Черкащани, як і більшість молодих команд, добре почувають себе «на ногах», але ситуативно мають тактичні огріхи та брак досвіду. «Прихованими» лідерами «мавп» є Бондаренко та Сергєєв, які знаходяться в обоймі основної команди. Окрім цих двох гравців, варто відзначити і Юрія Романовського, який має найкращий середній показник результативності.

«Старий Луцьк-Університет» у минулому турі обмінявся перемогами з Житомиром. Таким результатом були розчаровані як тренери, так і гравці команди. Зараз лучани за додатковими статистичними показниками випереджують дубль «Хіміка» і посідають друге місце, але права на «осічку» у волинян немає. Поразки від молодих черкащан пояснити вболівальниками, та й самим собі, буде дуже важко.

Традиційно для кінця сезону у баскетболістів «вилазять» старі травми та недоліковані пошкодження, але хто ж буде жаліти себе, коли попереду плей-офф? Тому хлопці Володимира Журжія налаштовані на боротьбу за перемогу у кожному матчі. Попереду – молоді та непоступливі черкащани.

Перший матч команди зіграють у суботу, 27-го березня. Початок о 19:00. Наступний поєдинок відбудеться в неділю, 28-го березня, о 11:00. Локація – обласна ДЮСШ (Шевченка 3). Трансляція – Ютуб та 12 канал.

Дмитро Чайковський (віце-президент БК «Старий Луцьк-Університет»): «Готуємось до цих ігор під призмою проваленого першого матчу проти «Житомира». Не хочеться повторювати помилки цього матчу, коли ми спостерігали за певною недооцінкою суперника. Проти черкащан потрібно отримувати позитивний результат. Очікуємо на тяжкі матчі. Стараємося це пояснити гравцям».

 

Текст – Андрій Мошкун

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати