Без чотирьох гравців в кінці матчу: «Старий Луцьк» не зумів обіграти «Хімік-2»

Команда Володимира Журжія була дуже близькою до реваншу.

На старті поєдинку активним був Максим Дейна: бігмен встигав підбирати м’яч та набирати очки для своєї команди. При рахунку 6-12 Олександр Пащенко взяв тайм-аут. Господарі заграли активніше і наблизилися в рахунку. Лідером в «білих» традиційно був Клевзуник. Зрештою, южненці вийшли вперед завдяки активному пресингу.  Кінцівку чверті краще провели наші хлопці. 15-18 за підсумками 10-ти хвилин.

Лучани лідирували і на старті другої десятихвилинки. Господарі майданчика скоротили різницю в рахунку, а після дальнього Ковляра відставали лише на одне очко. Волиняни продовжували гнути свою лінію. Дейна влучив «трьоху», Співак забив середній. Інколи давав користь і пресинг підопічних Володимира Журжія. Южненці помилялися. Констатуємо і той факт, що в цій десятихвилинці було чимало свистків. Більшість – на користь господарів. Незважаючи на це, на велику перерву команди пішли за переваги лучан 38-42.

На старті чверті двічі здалеку влучив Крамар. Тим не менш, Дейна, Тютюнник та Швагринський перебували на «фолтраблі».  Згодом судді дали другий технічний фол головному тренеру господарів Олександру Пащенко, який означав для наставника южненців дискваліфакацію. Лучани тримали невелику перевагу у рахунку: перед останньою чвертю рахунок був 55-59.

В четвертій десятихвилинці нашій команді вдалося набрати всього 10 очок. Серед причин – «Старий Луцьк» догравав матч без Швагринського, Дейни, Глушка та Тютюнника. Всім їх судді виписали протягом гри по 5 фолів. Зрештою, давати оцінку суддям не будемо – на це є відповідні органи. Констатуємо те, що наша команда володіла перевагою, фактично, протягом всієї гри. Фінальна сирена зафіксувала перемогу господарів 75-69. В складі волинян відзначаємо 14 очок та 6 підбирань Юрія Крамара.