Команда Володимира Журжія спробує здобути другу перемогу в чемпіонаті.
«Старий Луцьк-Університет» зіграє третій матч баблу в Івано-Франківську проти господарів майданчику. З цією командою волиняни провели низку матчів на різних рівнях. Зовсім нещодавно лучани поступилися супернику у контрольному поєдинку. Побачимо, чи зуміють наші хлопці перемогти суперника з Прикарпаття цього разу.
Команда з Івано-Франківська виграла один з двох стартових поєдинків чемпіонату. І якщо в матчі з «Київ-Баскетом» в господарів були суттєві проблеми, зокрема, у захисних діях, то в грі з «Мавпами» підопічні Мурзіна виглядали напрочуд переконливо.
«Прикарпаття-Говерла» в порівнянні з більшістю команд провела лише «точкову селекцію»: Кабацюра, Павло Горобченко та Жулавський прийшли на зміну Водолазському. Кістяк колективу становлять місцеві вихованці, які дуже добре взаємодіють між собою і прогресують.
Для прикладу, бігмен Лесик в протистоянні з потужною передньою лінією «Черкаських Мавп» здобув 18 очок. Впевнено на старті чемпіонату виглядають і Старцев, Кабацюра та Горобченко.
Наша команда зробила висновки після невиразного матчу проти Рівного. Лучани зуміли зібратися і перемогти ще одних географічних сусідів з Львова. При цьому, волиняни досить непогано зіграли командно. Головний тренер Володимир Журжій відзначив те, що відрізками команда досить непогано виглядала в захисті, однак нарікав на достатньо велику кількість втрат.
Трьохматчеві бабли – історія не лише про награні взаємодії та комбінації, а й про функціональну готовністю, «довжину лавки» та вміння раціонально розподілити сили. Зрештою, в протистояннях Луцька та Франківська завжди вистачає емоцій та боротьби, тож завтрашній поєдинок, без сумніву, буде цікавим для вболівальників.
Що: Суперліга Favbet
Де: м. Івано-Франківськ, манеж КФВ
Коли: 08.10.2023, 17:00
Трансляція: Ютуб, Суспільне Спорт