Ах, Одеса: «Старий Луцьк-Університет» прийматиме БК «БіПА»

Ах, Одеса: «Старий Луцьк-Університет» прийматиме БК «БіПА»

17-18 жовтня луцька команда прийме гостей з Південної Пальміри.

Ось і перші домашні матчі БК «Старий Луцьк-Університет», проте «ложка дьогтю» для місцевих вболівальників – поєдинки відбудуться без глядачів. Такі обмеження, на жаль, діятимуть аж до кінця поточного року. Тим не менш, ці обставини не залежать від нашого клубу. Баскетболісти налаштовані перемагати та тішити своїх вболівальників.

«Старий Луцьк» та «БІПА» зустрічатимуться вперше, хоча Луцьк та Одеса – по праву вважаються баскетбольними містами. «БІПА», разом із «Хіміком-2», потрапила до так званої «західної групи». У стартовому матчі чемпіонату одесити не мали проблем із «Говерлою» з Івано-Франківська. Команда з морського міста двічі перемогла молодих «франківців» із солідною перевагою. За статистичними показниками лідерами «БІПИ» є Євгеній Ткаченко (16 очок), Михайло Волчанов (8.5 підбирань) та Владислав Тонченко(6 передач) за матч.  Загалом, склад одеситів – сплав молодості та досвіду. Немає сумнівів, що команда буде боротися за найвищі місця у чемпіонаті, а лучан чекає дуже непростий іспит.

Команда Володимира Журжія стартувала у Вищій лізі поєдинками проти «Львівської Політехніки». Перша гра складалася для лучан не так і просто: перемогу вдалося здобути лише у овер-таймі. Другий поєдинок складався набагато легше і «Старий Луцьк» здобув доволі легку перемогу. За статистичними показниками у складі волинян кращими є Владислав Унгурян (18 очок та 5 передач) та Денис Тютюнник (9 підбирань). Загалом, наша команда готова до бою із одеситами і спробує почати чемпіонат на рідному майданчику з перемоги.

Першу гру команди зіграють у суботу, 17 жовтня. Старт о 18:00. Наступний матч відбудеться в неділю, 18-го жовтня. Початок о 11:00. Трансляція – 12 канал та Ютуб.

 

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати