+1 в стані «Старого Луцька»: Андрій Співак приєднався до нашої команди

+1 в стані «Старого Луцька»: Андрій Співак приєднався до нашої команди

Кращий захисник минулорічного розіграшу Першої ліги приєднався до розташування «Старого Луцька».

Новачок вже встиг провести декілька тренувань із нашою командою. Щоправда, дебют гравця у прийдешніх матчах з Тернополем – під питанням: Андрій продовжує відновлюватися від складної травми обличчя і лише набирає фізичні кондиції. Тим не менш, захисник вже внесений у заявку нашого клубу на новий сезон.

В минулорічному чемпіонаті Андрій Співак виступав у Першій лізі за «Калуш-ПНУ», де в середньому за гру здобував 10 очок, робив 6.8 результативних передач.

Прес-служба БК «Старий Луцьк» поспілкувалася з новачком команди.

Андрію, коли і за яких обставин виник варіант продовжити кар’єру у Луцьку?

  • 28-го вересня я був в Польщі на аматорському турнірі, 29-го повернувся в Україну. Якраз наступного дня «Старий Луцьк» грав у Львові проти «Львівської Політехніки». Зустрітися запропонував Дмитро Чайковський, я прийшов на цей матч. Мені сказали, що хочуть мене бачити у Луцьку, але на той момент я був травмований: під час турніру у Польщі у мене були три переломи у «скуловій» кістці. Довелося робити операцію, тому мій приїзд трішки відтермінувався. Наразі я набираю форму, відновлююся, бігаю контактні вправи з маскою. До речі, гратиму весь сезон, напевно, теж у масці.

Вже вдруге ти гратимеш за луцьку команду. З ким знайомий із партнерів по «Старому Луцьку»?

  • Швагринський, Бедлінський, Глушко – з цими хлопцями я грав за БК «Лучеськ». Грав і з Денисом Тютюнником. Луцьк за цей час дещо змінився, в порівнянні зі Львовом зручніша транспортна розв’язка, не такий заповнений транспорт. Мені в місті подобається.

Чи стежив у минулому році за виступами «Старого Луцька» і загалом ситуацією у Вищій лізі?

  • Стежив за ситуацією в чемпіонаті, переглядав матчі, які були мені цікаві. Знаю, що команда минуло річ потрапила в плей-офф, але там була така ситуація, що було важко розраховувати на хороший результат, адже враховувалися результати попереднього раунду.

Наскільки комфортно тренуватися з новою командою? Чи задоволений умовами?

  • Луцьк – місто невеличке, зручно добиратися до тренувань. Є фармакологія, вода та інші необхідні речі. Здавалось би, що це елементарне, але не у всіх командах Вищої ліги це є. Три тренери і все що потрібно для розвитку та результату є у нашій команді.

Тобі найзручніше грати на позиції першого номера, чи можеш грати на інших позиціях?

  • Колись я починав грати на позиції другого номера. Потім почав грати першим номером. В нас на позиції першого номера може зіграти і Федчук, і Коцько, тому не бачу проблеми, якщо ми будемо мінятися позиціями. Впевнений, що порозуміємось без проблем.

Спілкувався Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори