«Старий Луцьк» провів спаринг проти БК «Рівне»

Команда Володимира Журжія провела перший спаринг у рамках підготовки до нового сезону. Матч відбувся 21-го вересня в обласній ДЮСШ.

Незважаючи на статус дербі, матч був товариським, тож обидва тренерських штаби, передусім, перевіряли тактико-технічні навички своїх баскетболістів та їх готовність до старту чемпіонату. В заявці «Старого Луцька» опинилися фактично всі гравці, не вистачало лише травмованого Богдана Гловацького. Рівняни прибули до Луцька в оновленому складі, де в порівнянні з минулим сезоном, фактично, не знайшлося місця «легіонерам» з інших міст.

На старті поєдинку обидві команди обмінювалися не лише результативними діями, а й помилками  у невимушених ситуаціях, тож глядачі не побачили багато результативних дій. Тим не менш, у першій половині матчу лідерство захопили господарі, які пішли на велику перерву за переваги у рахунку 24-21.

Після поновлення поєдинку перебіг подій на майданчику не змінився. Наставники продовжували грати у широку ротацію, а баскетболісти намагалися налагоджуватися ігрові зв’язки та пробувати в грі ті комбінації, які відпрацьовували на тренуваннях.  Гості дещо вирівняли гру і змогли виграти третю десятихвилинку. Перед останньою чвертю рахунок був рівним.

Зрештою, рівною виявилася і четверта десятихвилинка, тож команд чекав овертайм. У вирішальній п’ятихвилинці трішки вправнішими були хлопці Михайла Переверзія, які і перемогли у спарингу з рахунком 58-66. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Дмитро Швагринський(15 очок).

Нагадаємо, що вже невдовзі обидві команди стартують у рамках Вищої ліги. Вже в цих офіційних матчах «Старий Луцьк» зможе реваншуватися перед рівнянами

Рекомендовано

Догори