НАСТУПНА ГРА

«Старий Луцьк» не зумів переграти «ДіДіБао»

«Старий Луцьк» не зумів переграти «ДіДіБао»

Наша команда мінімально поступилася господарям майданчику.

Матч розпочався за рівної боротьби, але невеликої очкової переваги господарів. «Білі» вели в рахунку, а наша команда була на відстані однієї-двох результативних атак. Зрештою, чверть закінчилася за переваги  команди Полюляка 15-13.

Друга чверть за перебігом подій на майданчику нагадувала попередню. В господарів в ці хвилини був активним Вінтоняк. Саме його декілька влучних атак допомогли «білим» відірватися в рахунку на 8 очок. Підопічні Володимира Журжія скоротили відставання до 5 очок, але після штрафних Конєва на велику перерву команди пішли за рахунку 37-30.

Третя десятихвилинка у нашої команди вийшла на славу. Дейна, Коцько і Тютюнник менш ніж за півтори хвилини зрівняли рахунок, а згодом той же Дейна влучним середнім вивів лучан вперед. Суперники обмінювалися результативними атаками і почергово лідирували в матчі. При рівному рахунку Полюляк влучив «трьоху» та встановив остаточний рахунок чверті 56-53.

На початку четвертої чверті лучани рахунок зрівняли завдяки дальньому від Швагринського. Гостям навіть вдалося вийти вперед, але «білі» швидко надолужили відставання. «Ендван» Коцька та ще одна «трьоха» Швагринського –  62-67 на нашу користь і тайм-аут від господарів.

Перед власними вболівальниками каменчани не здавалися і скоротили різницю до мінімуму, а потім навіть вийшли вперед. До кінця матчу залишалося трішки більше хвилини. Полюляк влучив два з двох штрафних 72-71. Наша команда мала шанс і свій кидок на перемогу, але не вийшло. Найрезультативнішим гравцем в складі «Старого Луцька» став Дмитро Швагринський з 19-ма очками. Завтра о 12:00 команди зіграють ще один матч.

Рекомендовано

Догори