НАСТУПНА ГРА

«Старий Луцьк» не зумів вдруге обіграти «Говерлу»

«Старий Луцьк» не зумів вдруге обіграти «Говерлу»

Наша команда була за крок від перемоги.

На старті матчу проблеми нашій команді створював габаритний Орленко. В лучан відповідав Швагринський. Господарі вели у рахунку, левову частину набраних очок здобувши з лінії штрафних. Наші хлопці відставали на 6 очок, але «трьохи» влучили Швагранський і Федчук, відновивши паритет у рахунку. Капітан лучан провів просто феноменальну кінцівку, влучивши ще три дальніх кидки. Перша чверть закінчилася за переваги гостей 21-28.

Другу десятихвилинку краще провели підопічні Павла Піскарьова. При цьому, судді продовжували роздавати нашій команді фоли наліво і направо: третій фол почергово здобули Федчук, Гуцалюк та Коцько. Господарі зусиллями Орленка і Калашнікова скоротили відставання, а Кошовець зрівняв рахунок 39-39. Швагринський реалізував штрафні кидки, а Калашніков відповів дальнім. 4 очки в одній атаці своїй команді приніс Соловйов. Остаточний рахунок чверті влучними штрафними встановив Гуцалюк 48-45.

Після великої перерви команди часто помилялися і мало влучали. Тим не менш, згодом суперники заграли активніше. Франківчани збільшили перевагу до 11 очок. Володимир Журжій взяв тайм-аут. Третій фол отримав Швагринський, а Коцько – четвертий. У відриві двічі влучив Коцько. Тепер вже тайм-аут взяв Павло Піскарьов. Дальній кидок відразу ж влучив Калашніков. Відповів «трьохою» і наш  капітан Федчук:  66-59 перед останньою чвертю.

В останній чверті наша команда була близька до успіху. Лучани відіграли відставання і мали можливість вирвати перемогу, але досвідчений Калашніков підкараулив втрату м’яча та забив із сиреною, вирвавши для своєї команди перемогу 90-88. В нашій команді відзначаємо Едуарда Федчука та його 23 очка.

Рекомендовано

Догори