“Старий Луцьк” не втримав перемогу над БК “Рівне”

“Старий Луцьк” не втримав перемогу над БК “Рівне”

Наша команда поступилася господарям майданчику всього на одне очко.

Старт матчу краще вдався гравцям «Старого Луцька». Активними в складі лучан були Тютюнник та Швагринський. Протягом 6-ти стартових хвилин Михайло Переверзій двічі брав тайм-аут, його команда поступалася 10 очок. Господарі озвалися «трьохою» Коров’якова – в  лучан вдалим дальнім кидком відповів Прозапас. Вміння влучати здалеку продемонстрував і Андрій Гуцалюк. Перша чверть завершилася за комфортної переваги гостей 17-26.

Початок другої чверті краще вдався підопічним Переверзія, які скоротили відставання до 5 очок, а згодом і зрівняли рахунок.  28-28 на табло трималося достатньо довго. Зрештою, Чиж вивів вперед рівнян. В нашої команди не клеїлась гра в атаці, не летіло і з лінії штрафних. На велику перерву суперники пішли за рахунку 41-35 на користь «білих».

Після великої перерви лучани заграли активніше і вийшли вперед. Тим не менш, низка гравців у двох командах перебували на фол-траблі і ризикували завершити гру достроково. В цій десятихвилинці команду за собою повів капітан Федчук. Суперники часто фолили, але не завжди влучали з лінії. «Старий Луцьк» вирвався вперед на 7 очок, але господарі наблизилися впритул 54-56.

Четверта чверть видалася дуже напруженою. В нашій команді яскраво виглядав Швагринський, який влучив здалеку, а потім реалізував «ендван». Баскетболісти обох команд часто помилялися в передачах, вистачало й «еарболів». «Старий Луцьк» володів перевагою у 6 очок за 2 хвилини до кінця четвертої чверті, але після дальнього Шепєлєва різниця скоротилася до 1 очка, а згодом вивів господарів у рахунку. За 5 секунд до кінця матчу Тютюнник продемонстрував дива холоднокровності влучивши 2 штрафних і вивівши вперед в рахунку лучан. Однак на перемогу все ж кидав Тимощук з лінії штрафних і не схибив: 70-69 на користь рівнян. В нашій команді відзначаємо Дмитра Швагринського (14 очок та 7 підбирань).

Рекомендовано

Догори
Підтримати