НАСТУПНА ГРА

«Старий Луцьк» зіграє три спаринги за три дні

«Старий Луцьк» зіграє три спаринги за три дні

Наша команда активно готується до старту сезону. Через декілька днів БК «Старий Луцьк-Університет» зіграє 3 товариських матчі.

Всі три поєдинки лучани зіграють на виїзді. В суботу, 28-го вересня, команда проведе поєдинок проти БК «Маріуполь», наступного дня зіграє проти дубля южненського «Хіміка», а в понеділок проведе матч у Львові проти місцевої «Львівської Політехніки.»

Відзначимо, що всі три суперники «Старого Луцька» проведуть новий сезон у Вищій лізі. Про підготовку до матчів клубній прес-службі розповів віце-президент, тренер команди, Дмитро Чайковський.

  • Ми повинні зрозуміти для себе, чи була випадковою поразка від Рівного. В цьому матчі ми хотіли всім хлопцям дати відчути ігровий тонус. В наступних трьох іграх тактичний малюнок буде конкретизований під кожну команду і будуть приймати участь основні гравці, на яких ми розраховуємо в сезоні. Матимемо можливість побачити в якій формі наші суперники. Дубль «Хіміка» вже прийняв участь в турнірі в Черкасах. Вони там були другими. Це завжди непоступлива команда, яка минулого сезону потрапила в четвірку кращих. Загалом, нас очікують. дуже хороші суперники.

Думки тренерів часто різняться щодо важливості результату в товариських матчах. Одні говорять, що потрібно перемагати в усіх іграх, інші переконані, що в спарингах результат не є головним. Яка позиція тренерського штабу «Старого Луцька»?

  • Ми налаштовуємо гравців переносити установку на майданчик. Якщо безпосередньо перед грою буде установка і стратегічне завдання грати на перемогу, то команда повинна буде вигравати. Основне наше бачення, що в таких іграх теоретичну установку потрібно перенести в практичну площину. Якщо вона буде виконана, то велика імовірність того, що команда переможе.

Рекомендовано

Догори