Плани на сезон, новачки та амбіції: прес-конференція «Старого Луцька»

Плани на сезон, новачки та амбіції: прес-конференція «Старого Луцька»

Керівництво, тренери та гравці  БК «Старий Луцьк-Університет» поспілкувалися з журналістами. Передсезонна прес-конференція відбулася 16-го жовтня в приміщенні ОДЮСШ.

Учасниками дійства стали головний тренер команди Володимир Журжій, віце-президент, тренер Дмитро Чайковський, виконавчий директор Олександр Лукашук та капітан «Старого Луцька» Едуард Федчук.  Пропонуємо основні меседжі учасників дійства.

Володимир Журжій:

« Ми всі дуже скучили за баскетболом. Достатньо довгий термін вже проводимо в тренувальному процесі, всі хлопці рвуться в бій. В цьому сезоні в нас нарешті був повноцінний тренувальний збір. Ми зіграли чотири контрольних гри. Звісно, хотілося б зіграти їх більше, але не зі всіма вдалося домовитися. В принципі, всі хлопці готові радувати вболівальників хорошою грою.

Я задоволений підготовкою до сезону. Поки серед новачків у нас Денис Тютюнник, який вже півтора місяці готується з нами. Він мав час адаптуватися, це досвідчений гравець, який виступав у Суперлізі. Окрім цього, вже є домовленість з Андрієм Співаком, який в минулому сезоні був кращим захисником Першої ліги. Зараз він відновлюється і приєднається до нас. Ми на цьому не зупиняємось і думаю, що будемо підсилюватися по ходу сезону».

Дмитро Чайковський:

« Ми плануємо постійно залучати нових вболівальників, хочемо зацікавлювати молодь. В цьому році під патронатом клубу будемо знову проводити чемпіонат міста з баскетболу серед учнів 5-8 класів «Шабля». Не вийшло заявити дублюючий склад на Першу лігу. Тим не менш, у нас такий дублюючий склад буде. Все одно, є молоді хлопці, які знаходяться під командою. Ми для них повинні забезпечити повноцінну ігрову практику. Вони гратимуть однією командою в аматорській лізі.

Ще в нас залишається чемпіонат України серед студентських команд. Ми тоді посіли п’яте місце. Думаю, що в цьому році ми повинні зіграти не гірше. Завдання перед клубом – провести цей сезон краще, ніж минулий

В цьому сезоні можна буде переглядати прямі трансляції поєдинків на 12-му каналі та Ютубі. Окрім цього, закликаємо волівальнтків стежити за нашим сайтом та сторінками у соцмережах.»

Олександр Лукашук:

«Ми  цей сезон розпочинаємо набагато краще в плані організаційних моментів. В цьому році змінюємо форму нашої команди. Ми заключили угоду із торговою маркою Joma. Також продовжуємо співпрацю із компанією К-Sector.

Користуючись нагодою хочу запросити на перший домашній тур, який відбудеться 9-10 листопада. Буде багато сюрпризів. Намагатимемось провести цей сезон краще в плані розваг та цікавості неігрових моментів. В цьому році плануємо запустити активний продаж сувенірної продукції. На сайті запрацює фан-шоп»

Едуард Федчук:

«З нетерпінням чекаємо початку сезону. Будемо показувати свої вміння на майданчику. Атмосфера дуже хороша, зібрався хороший колектив. Ставимо завдання як мінімум показати кращий результат, ніж в минулому сезоні.

Йшла дуже серйозна підготовка до старту чемпіонату, отримали хорошу базу. Я думаю, що це дасть хороший поштовх в сезоні. Радий, що наша молодь додає з кожним днем».

 

Після закінчення прес-конференції журналісти мали змогу відвідати тренування команди та поспілкуватися безпосередньо зі всіма її гравцями. Нагадаємо, що вже найближчими вихідними команда «Старий Луцьк» розпочне чемпіонат виїзними поєдинками проти «ДіДіБао».

 

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати