Плани на сезон, новачки та амбіції: прес-конференція «Старого Луцька»

Плани на сезон, новачки та амбіції: прес-конференція «Старого Луцька»

Керівництво, тренери та гравці  БК «Старий Луцьк-Університет» поспілкувалися з журналістами. Передсезонна прес-конференція відбулася 16-го жовтня в приміщенні ОДЮСШ.

Учасниками дійства стали головний тренер команди Володимир Журжій, віце-президент, тренер Дмитро Чайковський, виконавчий директор Олександр Лукашук та капітан «Старого Луцька» Едуард Федчук.  Пропонуємо основні меседжі учасників дійства.

Володимир Журжій:

« Ми всі дуже скучили за баскетболом. Достатньо довгий термін вже проводимо в тренувальному процесі, всі хлопці рвуться в бій. В цьому сезоні в нас нарешті був повноцінний тренувальний збір. Ми зіграли чотири контрольних гри. Звісно, хотілося б зіграти їх більше, але не зі всіма вдалося домовитися. В принципі, всі хлопці готові радувати вболівальників хорошою грою.

Я задоволений підготовкою до сезону. Поки серед новачків у нас Денис Тютюнник, який вже півтора місяці готується з нами. Він мав час адаптуватися, це досвідчений гравець, який виступав у Суперлізі. Окрім цього, вже є домовленість з Андрієм Співаком, який в минулому сезоні був кращим захисником Першої ліги. Зараз він відновлюється і приєднається до нас. Ми на цьому не зупиняємось і думаю, що будемо підсилюватися по ходу сезону».

Дмитро Чайковський:

« Ми плануємо постійно залучати нових вболівальників, хочемо зацікавлювати молодь. В цьому році під патронатом клубу будемо знову проводити чемпіонат міста з баскетболу серед учнів 5-8 класів «Шабля». Не вийшло заявити дублюючий склад на Першу лігу. Тим не менш, у нас такий дублюючий склад буде. Все одно, є молоді хлопці, які знаходяться під командою. Ми для них повинні забезпечити повноцінну ігрову практику. Вони гратимуть однією командою в аматорській лізі.

Ще в нас залишається чемпіонат України серед студентських команд. Ми тоді посіли п’яте місце. Думаю, що в цьому році ми повинні зіграти не гірше. Завдання перед клубом – провести цей сезон краще, ніж минулий

В цьому сезоні можна буде переглядати прямі трансляції поєдинків на 12-му каналі та Ютубі. Окрім цього, закликаємо волівальнтків стежити за нашим сайтом та сторінками у соцмережах.»

Олександр Лукашук:

«Ми  цей сезон розпочинаємо набагато краще в плані організаційних моментів. В цьому році змінюємо форму нашої команди. Ми заключили угоду із торговою маркою Joma. Також продовжуємо співпрацю із компанією К-Sector.

Користуючись нагодою хочу запросити на перший домашній тур, який відбудеться 9-10 листопада. Буде багато сюрпризів. Намагатимемось провести цей сезон краще в плані розваг та цікавості неігрових моментів. В цьому році плануємо запустити активний продаж сувенірної продукції. На сайті запрацює фан-шоп»

Едуард Федчук:

«З нетерпінням чекаємо початку сезону. Будемо показувати свої вміння на майданчику. Атмосфера дуже хороша, зібрався хороший колектив. Ставимо завдання як мінімум показати кращий результат, ніж в минулому сезоні.

Йшла дуже серйозна підготовка до старту чемпіонату, отримали хорошу базу. Я думаю, що це дасть хороший поштовх в сезоні. Радий, що наша молодь додає з кожним днем».

 

Після закінчення прес-конференції журналісти мали змогу відвідати тренування команди та поспілкуватися безпосередньо зі всіма її гравцями. Нагадаємо, що вже найближчими вихідними команда «Старий Луцьк» розпочне чемпіонат виїзними поєдинками проти «ДіДіБао».

 

 

Рекомендовано

Догори