Нарешті в бій: анонс стартового матчу Вищої ліги проти «ДіДіБао»

Нарешті в бій: анонс стартового матчу Вищої ліги проти «ДіДіБао»

19-20 жовтня наша команда розпочне цьогорічний чемпіонат поєдинками проти «ДіДіБао». Матчі відбудуться у Кам’янці-Подільському.  

«Ну нарешті» – приблизно такі слова в голові гравців «Старого Луцька», які дуже засумували за офіційними матчами. З початку серпня наша команда готувалася до нового сезону на зборах, провела чотири товариських поєдинки і нарешті стартує у Вищій лізі.

Суперник луцьких баскетболістів вже встиг стартувати у чемпіонаті. Минулих вихідних «ДіДіБао» зустрічався проти маститого «Тернополя». Минулорічні чемпіони Першої ліги не зуміли нічого протиставити команді Дмитра Забірченка, в якій достатньо відомих та досвідчених гравців.

Зважаючи на це, в рідних стінах команда з мальовничого Кам’янця-Подільського спробує вирвати  перемогу у «Старого Луцька». Відзначаємо те, що в складі господарів поєдинку низка гравців, які добре знайомі луцьким вболівальникам і, тим більше, баскетболістам. Серед них яскраво виділяються Микола Полюляк, Дмитро Неволін, Віталій Вінтоняк та Василь Федоряк. Яскравим лідером цієї команди є саме Микола Полюляк, який свого часу вдало виступав за «Волиньбаскет» та навіть потрапляв до матчу зірок Суперліги.

«Старий Луцьк» вперше за третій рік існування пройшов повноцінну підготовку до нового сезону. Команда Володимира Журжія продуктивно провела збори і рветься в бій. Головний тренер команди, незважаючи на пошкодження та мікротравми, може розраховувати на всіх лідерів команди.

Відзначаємо підсилення лучан: до стану команди приєдналися екс-капітан «Львівської Політехніки» Денис Тютюнник та кращий захисник минулорічної Першої ліги Андрій Співак. До слова, останній заліковує травму і поки – не помічник команді.  За словами керівництва та тренерів,  завдання перед «Старим Луцьком» – провести цей сезон краще, ніж попередній. Тому немає сумнівів, що команда з Волині намагатиметься привезти максимум очок з виїзду.

Перший матч команд відбудеться 19-го жовтня. Початок о 17:00. Наступну гру суперники зіграють в неділю, 20-го  жовтня. Старт о 12:00. Трансляція – Ютуб.

 

Максим Дейна(центровий БК «Старий Луцьк-Університет»): «Перший тур буде цікавим. Побачимо чого вартий суперник, подивимось гру з Тернополем. Чемпіон Першої ліги буде показувати свої амбіції і те, що вони не просто так потрапили до Вищої ліги. В суперників достатньо креативних гравців – Полюляк, Грабарчук, Вінтоняк, Неволін. Сподіваюся, що ми розпочнемо сезон з двох перемог і на цій приємній ноті будемо іти впродовж чемпіонату.  Ми засумували за баскетболом та перемогами».

 

Рекомендовано

Догори