Денис Тютюнник – гравець БК «Старий Луцьк-Університет»

Екс-капітан «Львівської Політехніки» став гравцем нашого клубу.

3-го вересня до розташування БК «Старий Луцьк-Університет» прибув новачок. Ним став досвідчений легкий форвард Денис Тютюнник, який має досвід виступів в українській Суперлізі. Гравець вже встиг познайомитися з новими одноклубниками та провести перше тренування.

Минулого сезону Тютюнник декілька раз протистояв «Старому Луцьку» у складі львівської команди у «вишці» та Кубку України. У рамках Вищої ліги 2018/2019 років форвард в середньому набирав 14.3 очка, робив 8.9 підбирань та віддавав 2.5 результативні передачі.

 

Після першого тренування Денис Тютюнник поспілкувався з клубною прес-службою.

Денисе, як виник варіант з переходом в «Старий Луцьк»?
– Мені Володимир Іванович Журжій запропонував перейти в «Старий Луцьк» ще в минулому році і закінчувати сезон вже у новій команді, але так вийшло, що я не зміг тоді приїхати. Зрештою, все вийшло зараз. Загалом, в мене дуже позитивне відношення до Луцька. В деякій мірі і через те, що тут грав мій молодший брат Максим Тютюнник.

Варіант із переходом до нашої команди виник до очних матчів «Старого Луцька» та «Львівської Політехніки»?
– Ні, це вже було після матчів.

Наша команда з початку серпня активно займалася на зборах. Як ти готувався до нового сезону?
– Звісно, я намагався підтримувати фізичну форму, але не в таких обсягах як готувалися хлопці з Луцька. Незважаючи на те, що пропустив частину тренувань, впевнений, що все буде добре і я наздожену фізичні кондиції хлопців.

«Старий Луцьк» і «Львівська Політехніка» часто перетиналися минулого сезону. Це було і в чемпіонаті, і в кубку, тож візуально, напевно, знаєш більшість наших гравців. Окрім цього, ти грав за одну команду з Едуардом Федчуком(«Львівська Політехніка»-автор). Чи знайомий з кимось з нових одноклубників поза баскетбольним майданчиком?
– Ні, ми перетиналися тільки як суперники на баскетбольному майданчику. Все це було в боротьбі, на емоціях, але зараз вже не може бути ніякого духу суперництва. Зі всіма буду підтримувати хороші стосунки, щоб була класна атмосфера в команді.

В минулому сезоні ти закривав позиції легкого та важкого форвардів, а коли команду залишив Станіслав Завадський, то інколи грав і на позиції центрового. Чи говорив тобі новий тренер на якій позиції він тебе бачить у нашій команді?
– Поки він про це не говорив. Тим не менш, куди б мене не поставили, я буду повністю віддавати себе на майданчику і робити все від себе залежне, щоб приносити користь команді. Як скаже тренер – так і буде. Це для мене не принципово.

Які враження від першого тренування з хлопцями? Як тебе прийняли в команді?
– Все супер! Прийняли дуже добре. Я сподіваюся, що в подальшому в нас будуть ще кращі, дружні відносини як у людей, які прагнуть до однієї мети.

І наостанок жартівливе питання. В одному з інтерв’ю ти розповідав, що в НБА вболіваєш за «Лейкерс». Клубні кольори команди з Лос-Анджелеса та «Старого Луцька» – однакові. Можна вважати, що ти, фактично, гратимеш за улюблену команду з НБА?
– (посміхається) Так, вже на половині дороги до «Лейкерс», майже там.

Рекомендовано

Догори