Володимир Журжій розповів як вдалося перемогти “Тернопіль-ТНЕУ”

Володимир Журжій розповів як вдалося перемогти “Тернопіль-ТНЕУ”

Головний тренер Володимир Журжій БК «Старий Луцьк-Університет» прокоментував матчі проти лідера чемпіонату.

«Старий Луцьк» провів два дуже непростих поєдинки проти «Тернополя-ТНЕУ». Ваші враження від цих напружених матчів?

  • Звичайно, команда Тернополя – один з фаворитів чемпіонату. Це досить збалансована команда з хорошим виконавцями. Вони озвучили, що будуть боротися за найвищі місця. Було приємно в них виграти, адже минулого сезону ми програли їм чотири матчі. В Тернополі дуже специфічний зал, там непросто грати. Грою нашої команди я задоволений, ми запропонували супернику силову боротьбу і це дало свої плоди.

Перший матч був теж достатньо конкурентний. Тим не менш, в ньому виграти не вдалося. Чого не вистачило?

  • В нас були помилки, які безпосередньо вплинули на результат. Ми дуже добре розібрали ці помилки і їх не повторили в другому матчі. Для прикладу, в цьому поєдинку один з лідерів тернополян Ворнік забив всього 5 очок. Ми діяли набагато агресивніше з перших секунд зустрічі. Я так розумію, що до цього Тернопіль чотири гри виграв дуже легко і вони не були готові до такого нашого пресингу.

Показовим було, що в другій грі наші гравці дуже добре зіграли «на щиті», не програвши підбирання, хоча у суперника, фактично, вищі гравці. Той же Ворнік, Анісімов, Бречко. Чи робили акцент саме на підбираннях?

  • Я не хочу поки нікого хвалити, бо попереду ще весь чемпіонат, але наші великі гравці зіграли дуже непогано в плані захисту. Ви правильно сказали, що в Тернополя високі гравці достатньо хорошого рівня, але наші бігмени нічим не поступалися їм. Той же молодий Шевчук отримав достатньо ігрового часу і виглядав пристойно в захисті. Я вдячний, що хлопці нав’язали боротьбу і витримали, допомігши нам впевнено виграти другу гру.

 

Розмовляв Андрій Мошкун

Рекомендовано

Догори
Підтримати