Фірмовий характер: «Старий Луцьк» на виїзді вирвав перемогу у «Говерли»

Паритет з «Мавпами»: «Старий Луцьк» та черкащани обмінялися перемогами

Підопічні Володимира Журжія, поступаючись по ходу матчу, зуміли переломити хід гри та перемогти одного з лідерів чемпіонату.

Стартові хвилини матчу ознаменувалися серією помилок. Господарі майданчику оговталися швидше. Прогнозовано роль лідера на себе взяв Шостуха, який забивав з проходів і влучав здалеку. Вже на початку матчу прикру травму отримав Дмитро Швагринський. У підсумку, один з лідерів нашої команди гру продовжити не зміг. Лучани часто помилялися в передачах. Невпевненість наших хлопців відчув Шостуха, який раз по раз набирав очки. В лучан роль лідера взяв на себе Володимир Коцько, однак наблизитися в рахунку нашій команді не вдалося. Перша чверть закінчилася за рахунку 21-10 на користь «зелених».

Друга чверть розпочалася з дальнього влучання Аврахова, а згодом здалеку влучив і Шостуха. Станом на цей момент в господарів були фантастичних 62 % трьохочкових влучань . Наші тренери намагалися грати в широку ротацію, на майданчику з’явився Шевчук. Загалом, на цей період часу зіграти встигли майже всі гравці із заявки «Старого Луцька». Як би там не було, але нашій команді дуже не вистачало травмованого Швагринського. Господарям ж вдалося закріпити свою перевагу. На велику перерву суперники пішли за рахунку 46-19 та фантастичного показника Шостухи у 33 очки

Початок третьої чверті краще вдався гостям. Наша команда видала ривок 6-0. Чудово в гру після перерви увійшов Петро Глушко, якому вдалося забити декілька важливих м’ячів. Після результативного проходу Коцька тайм-аут взяв тренер «Говерли».  Достатньо ігрового часу отримав і молодий Шевчук. Нашій команді декілька разів поспіль вдалося вдало від захищатися. Традиційно, у відповідальний момент не підвів Коцько: Володимир сміливо ішов в проходи і влучав. «Старому Луцьку» вдалось скоротити різницю в рахунку до 10 очок – на табло світилося 57-47.

На початку останньої чверті двічі поспіль з-за дуги влучив капітан Федчук. Високий темп та часті заміни нашої команди дали свій результат: суперник втомився і багато помилявся. Наші не відступали. Спочатку підопічні Володимира Журжія наблизилися на відстань однієї результативної атаки, а завдяки влучанням Глушка зрівняли рахунок. У останні секунди матчі вирішальними стали влучання Коцька та Салтовця. В підсумку, наша команда продемонструвала фірмовий характер і перемогла з рахунком 63-69. Найрезультативнішим гравцем у складі нашої команди став Володимир Коцько з 26-ма очками.

Відзначаємо, що в матчі лідерів нашої групи «Тернопіль» вдома переміг «Рівне» з рахунком 92-84. Наступний матч «Говерла» та «Старий Луцьк» зіграють завтра о 14:00.

 

Рекомендовано

Догори