«Старий Луцьк» поступився на виїзді Тернополю

«Старий Луцьк» поступився на виїзді Тернополю

В Тернополі наша команда гідно протистояла місцевим баскетболістам, однак не зуміла перемогти другу команду чемпіонату.

Матч почався з дальнього влучання Бедлінського, однак згодом тернополяни взялися за справу і вийшли вперед. Скоротив різницю «ендван» від Швагринського, проте господарі раз по раз відповідали своїми влучаннями і зрештою відірвалися в рахунку.  Відновити статус-кво зумів Салтовець, який з’явившись з лавки, допоміг лучанам відігратися. «Жовті» не дрімали і ближче до завершення чверті втекли у відрив. Остаточний рахунок чверті 29-20 сформувало  «додавання» від Нікітіна.

На початку другої чверті команди обмінювалися результативними атаками.  Господарям, при цьому, часто не вдавалося відзахищатися без фолу, однак в такі моменти їх виручала «широка лавка». Підопічні Забірченка не підпускали нашу команду ближче ніж на 8 очок. Найрезультативнішими в ці хвилини були центрові Ворнік та Салтовець. За 3.25 до закінчення чверті наш тренерський штаб взяв тайм-аут, однак така опція не спрацювала. Під час захисту лучани забули на периметрі Довідного: той такої недбалості не пробачив. Після цього команди обміняли результативними діями та пішли на перерву за рахунку 49-36.

Гарним початком камбеку лучан міг стати кидок на 3 з фолом від Глушка, але господарі витримали і продовжували гнути свою лінію. Наші хлопці намагалися підкоригувати хід матчу на свою користь за рахунок дальніх атак, однак в цей вечір у нас відверто не летіло. Ще однією емоційною перевагою стало перехоплення від Федчука і влучання Глушка. Після цього Забірченко був змушений брати тайм- аут. Несподівано для тернополян хвилинна пауза пішла на користь гостям: спочатку влучив Чиж, а потім 2 з фолом в свій актив записав Салтовець. На цей момент на табло горіло 56-53 на користь «жовтих». Воробйов і Ворнік зуміли відразу відповісти своїми результативними атаками, але останнє слово було за нашими хлопцями. Швагринський забив з сиреною і встановив рахунок 61-56

На початку четвертої чверті активним був Чиж. Василь влучав та сміливо ішов в проходи. Лучани щільно захищалися, часто перехоплювали м’яч та інколи фолили. В ці хвилини було видно наскільки наша команда хотіла зробити «камбек», однак не так сталося як гадалося. Воробйов, Бречко та Ворнік своїми влучаннями дали змогу своїм партнерам зменшити психологічний тиск.  Після тайм-ауту від Володимира Журжія «Старий Луцьк» дещо скоротив різницю в рахунку, однак на більше у наших баскетболістів сил не вистачило.

У підсумку, 92-76 на користь господарів. Відзначаємо 22 очка від Швагринського та 21 від Салтовця. У господарів найрезультативнішим з 20-ма очками став Ворнік. Наступний матч команди зіграють вже завтра. Початок о 12:00.

 

Рекомендовано

Догори