«Старий-Луцьк» не зумів перемогти «Рівне»

«Старий-Луцьк» не зумів перемогти «Рівне»

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» до останнього боровся за перемогу з одним із лідерів чемпіонату, однак все ж поступився гостям на майданчику обласної ДЮСШ.  

Перед матчем у Луцьку новини з розташувань обох команд надходили різні. В господарів напередодні матчу прикрого пошкодження на тренуванні зазнав Володимир Коцько, а капітан Едуард Федчук – захворів на ГРВІ. Травму, отриману в матчі з «Говерлою», заліковував ще один лідер «Старого Луцька»  – Дмитро Швагринський. Зрештою, всі троє баскетболістів продемонстрували силу характеру та взяли участь у матчі. Гості приїхали до Луцька, підсилившись височенним бігменом Валерієм Анісімовим. Натомість Михайло Переверзій не міг повноцінного розраховувати на Іллю Шемосюка, який лікує травму ахіла.

Початок матчу видався напруженим: суперники нервували і часто помилялися, тож стартові хвилини поєдинку були мало результативними. Перші очки в грі після хорошого асисту Коцька з «фарби» заробив Швагринський. Згодом Коцько, Тимощук та Глушко обмінялися результативними кидками із середньої відстані. Команди багато фолили. Вже у стартовій чверті третій фол в складі лучан отримав Андрій Литвиненко.

Зважаючи на швидкий перебіг подій та велику кількість фолів, обидва наставники були  змушені грати в широку ротацію. Зрештою, це було потрібно і для того, щоб підтримувати високий темп матчу. Після дальнього від Коцька та двох очок від Салтовця лучани зуміли вийти в невеликий відрив, однак рівняни відіграли відставання. Мінімальну перемогу в першій десятихвилинці святкували «червоні»: на табло горіло 17-18

На початку другої чверті двічі поспіль фолив  Дубнюк, на той момент по три фоли мали і Герасимчук та згаданий вище Литвиненко.  Лідерство «Старому Луцьку» повернув трьохочковий від Федчука. Капітану лучан відповіли Шепелєв та Шанюк, які знову вивели вперед БК «Рівне».

Після тайм-аута Федчук знову влучив здалеку, підтвердивши тенденцію останніх матчів, коли № 23 приніс чимало набраних очок своїй команді з-за дуги. Тим не менш, гості не відставали Кузьмінець. Коровяков та Кісільчук набрали чергові очки і вивели вперед рівнян. На трьохочкові Тимощука та Герасимчука «ендваном» відповів Литвиненко. «Старий Луцьк» рахунок зрівняв і навіть  міг вийти вперед, однак «білі» втратили м’яч чим і скористався Тимощук. На велику перерву команди пішли за рахунку 35-38.

Початок третьої чверті став дзеркально схожим до старту поєдинку: багато втрат та перехоплень, мало результативних дій.  «Розмочив» рахунок для лучан досвідчений Салтовець. Рівняни заволоділи перевагою у 6-7 очок, тримаючи таку різницю в рахунку протягом левової частини чверті. Зауважимо, що в декількох епізодах судді чи то свідомо, чи ненароком не побачили явних пробіжок у гостей. Загалом, передостання десятихвилинка видалася не результативною і завершилася перемогою гостей 9-13, загальний же рахунок становив 44-51 на користь підопічних Переверзія.

Четверта чверть розпочалася з міні-сутички Дубнюка та Швагринського. Зрештою, обидва баскетболісти отримали від арбітрів по фолу. БК «Рівне» зумів наростити свою перевагу. Повести за собою партнерів по команді спробували Федчук та Коцько, однак гості діяли щільно в захисті і тримали нашу команду на відстані 8-10 очок. Капітан «Старого Луцька» двічі поспіль влучив здалеку, але в гостей знайшлися аргументи і на це. В підсумку, фінальна сирена зафіксувала перемогу «червоних» з рахунком 64-75.

У нашій команді відзначаємо дабл-дабл Олега Салтовця, який здобув 13 очок та 22 підбирання. Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Володимир Коцько, в активі якого 17 очок. Наступний матч команди проведуть завтра о 11:00.

Рекомендовано

Догори
Підтримати