НАСТУПНА ГРА

«Старий Луцьк» вдруге обіграв «Львівську Політехніку»

«Старий Луцьк» вдруге обіграв «Львівську Політехніку»

Луцька команда  ще раз впевнено обіграла львівських «студентів».

Старт матчу краще вдався господарям. Хлопці Ярослава Зубрицького повели в рахунку 10-2, тож Володимир Журжій був змушений брати тайм-аут. В гру «ендваном» відразу увімкнувся Швагринський, однак не зупинилися і господарі. Це ще більше розлютило Дмитра, який заробив ще 5 очок. Чверть закінчилася ефектним «базером» Коцька, який встановив рахунок на позначці 18-16

На старті другої десятихвилинки два з фолом влучив Карпенко і вперше в матчі вивів вперед свою команду. Його починання підтримали Коцько  і Швагринський.  Після ривка 8-0 від лучан тренери Львова взяли тайм-аут, який суттєво картини на майданчику не змінив. Господарі влучити не змогли – натомість пропустили дальній від Федчука.

Аби не дати нашій команді відчувати ще більшу впевненість і втекти у відрив «зелено-білі» взяли ще один тайм-аут. Однак знову влучив Карпенко. Дещо скоротилася різниця в рахунку після технічного фолу Литвиненка  і влучних штрафних Клебана та Викрикача. Вкінці чверті встиг вийти на майданчик і молодий Мельничук. Друга десятихвилинка, як і її попередниця завершилася базером: цього разу завершальною стала «трьоха» від Глушка, на велику перерву команди пішли за рахунку 32-38.

Після перерви господарі заграли активніше, однак 5 очок від Федчука та Шевчука повернули впевнену перевагу нашій команді, зрештою «Старий Луцьк» «втік» у рахунку на 11 очок. +2 в загальну скарбничку набраних очок лучан додав Шевчук, а потім зі штрафних влучали Швагринський та Глушко. Через декілька хвилин Дмитро влучив і надважкий дальній кидок. Третя чверть утвердила перевагу нашої команди – перед останньою десятихвилинкою на табло горіли комфортні 38-55 на користь «Старого Луцька».

Лучани намагалися не знижувати обертів і в останній чверті. Господарі не завжди встигали і багато фолили. Перевага «Старого Луцька» з часом досягнула 21 очка – Ярослав Зубрицький спробував повернути в гру своїх підопічних за допомогою тайм-аута. Незважаючи на це, суттєво подій на майданчику така опція не змінила. Відрив гостей зростав, в ці хвилини вдосталь ігрового часу отримали молоді гравці «Старого Луцька», які «каші не зіпсували». У підсумку, хлопці Журжія вдруге обіграли «Львівську Політехніку»: гра закінчилася з рахунком 53-77. Відзначаємо Дмитра Швагринського, який став найрезультативнішим гравцем матчу(20 очок та 8 підбирань). Наступні поєдинки «Старий Луцьк» проведе 9-10- го лютого проти дубля «Черкаських Мавп».

Рекомендовано

Догори