«Старий Луцьк-Університет» поступився «Львівській Політехніці» в кубку України

«Старий Луцьк-Університет» поступився «Львівській Політехніці» в кубку України

Молодь нашої команди поступилася гостям зі Львова у першому матчі 1/16 кубка України.

«Старий Луцьк» зустрів гостей в молодіжно-резервному складі. В стартовому протоколі з різних причин не було Федчука, Глушка, Чижа, Салтовця та Литвиненка, тож свій шанс отримали молоді вихованці луцького баскетболу. Варто відзначити повернення до стану команди головного тренера Володимира Журжія, який приїхав з Юнацьких Олімпійських Ігор в Буенос-Айресі.

Команди розпочали гру жваво. На блок-шот Швагринського гості відповіли влучним дальнім. Суперники стрімголов летіли в атаку, часто втрачаючи м’яч у простих ситуаціях. Загалом, перша чверть ознаменувалася заочною, а інколи й безпосередньою дуеллю Швагринський-Завадський. Цікаво, що бігмени влучали як з «фарби», так і здалеку. Перша десятихвилинка закінчилася з рахунком 18-28.

Друга чверть краще вдалася нашій команді. Декілька приємних моментів для публіки подарував Коцько. Володимир спочатку сам забив дальній, а згодом ефектно асистував Швагринському. Останній, до слова, встигав підбирати свої ж кидки та результативно завершувати атаку другим темпом. У цій десятихвилинці варто відзначити й молодих Прозапаса та Прудяка: перший – в потрібний момент підтвердив свої снайперські здібності, другий – запам’ятався цінним перехопленням та забитими штрафними. Зрештою, завдяки дальнім влучанням від Коцька на перерву команди пішли за трьохочкової переваги «зелених» 45-48.

Після великої перерви гра в нашої команди дещо розлагодилася. Чи то персональний захист галичан дав свій результат, чи просто нашим молодим баскетболістам не фартило, але у нашої команди не «залітало». Львів’яни зусиллями Кашубовича, Тютюнника та Завадського втекли у очковий відрив. Ситуативними успіхами господарів стали ефектний блок-шот від Швагринського та реалізований «ендван» Прудяка. Відзначимо й появу на майданчику Богдана Гловацього, якого публіка зустріла овацією.

Четверту десятихвилинку наша команда грала без Шевчука, який перебрав фолів. У цій чверті непогано діяв Бедлінський, який запам’ятався двома блок-шотами. Збагатив свій очковий доробок і Швагринський, який у підсумку зробив дабл-дабл.

Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей з рахунком  64-92. Незважаючи на поразку, наш тренерський штаб оцінив рівень молодих баскетболістів, зміг перевірити їх на фоні екс-збірника Завадського та компанії. Найрезультативнішим баскетболістом з 24 очками став Андрій Кашубович. У нашій команді відзначаємо Дмитра Швагринського з 22 підборами та 15 підбираннями. Вже 26 жовтня команди проведуть матч-відповідь у Львові.

 

Рекомендовано

Догори
Підтримати