Нестримний Федчук і вольова перемога: «Старий Луцьк» переграв Кривий Ріг

Нестримний Федчук і вольова перемога: «Старий Луцьк» переграв Кривий Ріг

Команда Володимира Журжія переломила хід поєдинку та перемогла гостей.

Суперники довго не «запрягали» і відразу взялися обмінюватися результативними атаками. Незважаючи на те, що рахунок відкрили луцькі баскетболісти, гості поступово вийшли вперед. Передусім завдяки п’яти очкам Унгуряна. Однак на цьому дуель капітанів лише розпочалася: розігрався капітан нашої команди Федчук, який відповідав власними вдалими атаками. У складі Кривого Рога впевненість у власних силах відчув Фролов: господарям вдавалося протистояти молодому центровому з перемінним успіхом. В ці хвилини гру на себе брав Швагринський і, на щастя, для наших вболівальників – не безпідставно: Дмитро забивав з фарби і з дальньої дистанції. Зрештою, стартова десятихвилинка завершилася мінімальною перевагою команди Сергія Корабльова 19-21.

Друга чверть розпочалася з двох очок «напівгаком» від Глушка. Невтомні гості не відставали: Унгурян та Водолазський відповіли своїми результативними діями. В ці моменти суперники обмінювалися влучними кидками, в «Старого Луцька» двічі поспіль на досвіді в «фарбі» розібрався Литвиненко. Підопічні Коробльва все ж зуміли відірватися у рахунку і володіли навіть десятиочковою перевагою. Різницю у рахунку скоротила «трьоха» від Федчука – 38-45.

Для команд високого класу характерною рисою є вміння перелаштовуватися по ходу гри. Саме це і вдалося нашій команді по перерві: після п’ятнадцяти хвилин в роздягальні лучани продемонстрували кардинально іншу гру, перш за все, у захисті. Всього за хвилину відставання у сім очок було відіграно, передусім, завдяки набраним очкам Коцька та Федчука, ну і, звісно, завдяки агресивному захисту всієї команди.  Емоції вирували, в залі ставало гаряче: Володимир Журжій зняв піджак, активно підказуючи своїм підопічним. Як виявилося згодом – на фарт. Гості тимчасово знову вийшли вперед, однак в нашої команди «полетіло», а після дальнього від Федчука мінімальною перевагою володів вже «Старий Луцьк»  – 58-47.

З старту останньої десятихвилинки лучани кинулися вперед і раз по раз завершували свої атаки набраними очками. Давав результат і персональний захист. Нестримний Федчук не збавляв обертів, а партнери не відставали від свого капітана. Ні тайм-аути, ані заміни не допомогли гостям переламати хід матчу, який завершився закономірною перемогою «Старого Луцька» 83-74. Найрезультативнішим гравцем матчу заслужено став Федчук, в його доробку 31 очко та 9 передач. Відзначимо, що капітан команди провів на майданчику всі 40 хвилин без замін.  «Дабл даблом» відзначився Швагринський(15 очок та 10 підбирань). Загалом же, варто відзначати командну гру «Старого Луцька» і характер гравців, які зуміли переломити хід поєдинку. Завтра о 10:00 суперники зіграють ще один матч.

Рекомендовано

Догори