Керівництво, тренерський штаб та гравці баскетбольного клубу «Старий Луцьк-Університет» щиро вітають українців зі святом – Днем Збройних Сил України!
В сучасних умовах, коли наша армія боронить незалежність України, сьогоднішнє свято має особливе значення. Тому хочеться привітати з святковим днем всіх військовиків, а також тих, хто допомагає нашій армії волонтерством, вірою, молитвою і добрим словом.
Бажаємо захищати свій народ від ворогів, ніколи не переставати виховувати в собі силу волі і мужності, проявляти в будь-якій справі відвагу і свій героїзм. Зичимо міцних сил і незламної віри, бравих ідей і добрих надій, впевнених планів і обов’язкової удачі, незгасного оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.
Слава Україні!