«Говерлу» підкорено двічі: «Старий Луцьк» переміг в овертаймі

«Говерлу» підкорено двічі: «Старий Луцьк» переміг в овертаймі

Луцька команда завершила рік на мажорній ноті, перегравши в овертаймі «Говерлу».

Вже за стартову хвилину матчу два персональних фоли до свого пасиву заніс молодий центровий нашої команди Володимир Шевчук. Першим з лучан влучив Глушко, однак не відставали й гості. Традиційно, лідерами франківців були Кошовець та Шостуха. Стартова чверть ознаменувалася великою кількістю боротьби та фолів, більшість з яких, на жаль, отримали гості. Відзначимо, що тренери «Говерли» зробили висновок з вчорашнього програного матчу: на майданчику з’являлося багато молоді, господарі грали в широку ротацію. Ситуативно наша команда вмикала зонний пресинг, який жовто-зелені не завжди долали без проблем. У підсумку, перша десятихвилинка завершилася мінімальною перемогою місцевої команди 17-16.

Друга чверть розпочалася з дальнього влучання Шостухи – тією ж монетою відплатив Коцько. Разом з тим, продовжувалися дві тенденції чверті попередньої: судді роздавали фоли, Шостуха влучав здалеку. При рахунку 26-19 наші тренери взяли тайм-аут, після якого на них чекала неприємна звістка: четвертий фол отримав Андрій Литвиненко. Господарі все ж змогли закріпити свою перевагу: чверть закінчилася перевагою команди з Івано-Франківська з рахунком 36-25.

На старті третьої чверті результативними атаками обмінялися Калашніков і Коцько. Володимир, як і у вчорашньому поєдинку, увімкнувся у третій чверті, активно діючи у фірмових проходах. Дальню артилерію увімкнув Федчук – з відповіддю не забарився Калашніков. Останнє слово у снайперській дуелі все ж було за нашим капітаном. Після 4-х очок від Кошовця хвилинну паузу взяв Володимир Журжій. Фінальним акордом передостанньої чверті стало дальнє влучання з сиреною від Федчука: на табло горіли 54-50.

На початку чверті ефектний блок-шот від Салтовця отримав Калашніков. Команди краще захищалися, ніж атакували. Різницю до одного очка скоротив дальній від Федчука, а після двох з фолом від Салтовця наша команда вийшла вперед. В атаці у відповідь рахунок зрівняв Шостуха. Йому влучанням здалеку відповів Коцько, а згодом з середньої влучив Хомич. Суперники йшли очко в очко.  Відставання в 3 очки дальнім влучанням відіграв Федчук. Здавалось би перемогу господарям приніс, але лучан врятувало ще одне дальнє влучання від капітана. У підсумку, 69-69 і овертайм.

На початку овертайму «трьохами» обмінялися Федчук і Аврахов. Згодом з середньої влучив Глушко.  Після набраних балів Коцька з проходу господарі взяли тайм-аут. Коли гра поновилася, здалеку влучив Шостуха. Коцько відповів трудовими двома очками, а згодом в проході забив Салтовець.  Господарям не залишалося нічого як фолити і сподіватися, що лучани хибитимуть з лінії, однак Федчук, якому випадало кидати з лінії, безпомилково влучав.

У підсумку, наша команда виборола перемогу з рахунком 80-86. Найрезультативнішими в складі лучан став капітан Едуард Федчук з 27-ма очками. Відзначаємо і 25 очок та 9 підбирань Володимира Коцька.  «Старий Луцьк» двічі обіграв третє команду чемпіонату на виїзді, чим підтвердив свої амбіції на серію плей-офф. Зауважимо, що в ще в одному матчі групи 2 Тернопіль вдруге переграв Рівне 91-81.

Рекомендовано

Догори
Підтримати