БК «Старий Луцьк-Університет» вітає віце-президента клубу, тренера, Дмитра Чайковського з днем народження!
Найкраще побажання для будь-якого наставника – хороші результати його вихованців, тож нехай Вас оточують лише успішні спортсмени, які здобуватимуть багато перемог. Нехай цих перемог буде чимало не лише на баскетбольних майданчиках, а й у повсякденному житті! Бажаємо завжди хорошого настрою та сімейного затишку, досягнення цілей та міцного здоров’я! Дякуємо за Ваш вклад у розвиток волинського баскетболу!