Володимир Журжій про перемоги в Дніпрі, дебют Кунчика та плани на «Говерлу»

Володимир Журжій про перемоги в Дніпрі, дебют Кунчика та плани на «Говерлу»

Головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет» підсумував виїзні перемоги над суперником з Дніпра, а також – розповів про новачка команди та підготовку до наступних матчів.

Про матчі в Дніпрі:

Ігри складалися для нас дуже важко. В Дніпра дуже непроста команда, нас попереджували, що вони вдома грають добре. До того ж в них дуже специфічний зал, невеликий. В нас були проблеми як  в першій грі, так і у другій.

У першому матчі в нас була комфортна перевага перед четвертою чвертю, але дніпровці піймали кураж і увійшли в кінцівку краще, однак в підсумку ми були більш холоднокровні. Друга гра була ще важча, ми її програвали. Першу половину взагалі провалили, але потім зібралися і за рахунок самовіддачі, командного захисту, переламали гру і змогли перемогти.

Про дебют Дмитра Кунчика: 

Попереду ще є матчі, але в перших поєдинках він відразу отримав багато часу, більше двадцяти хвилин відіграв. В нас з’явилася більша варіативність. Діма – гравець командний, більше націлений на передачу, ніж на атаку. Федчук і Коцько – гравці, які люблять атакувати самі. Цей баскетболіст більше працює на командну гру, тому впевнений, що він нам знадобиться.

Про підготовку до матчів з «Говерлою»:

Перемоги над Дніпром нас не заспокоїли, а навпаки друга гра була дуже емоційна, ми по ходу гри додавали і в кінцівці вже були доволі непогані моменти в захисті, тому на такому піднесенні і позитиві я хотів би, щоб ми провели і наступні матчі.

Перемогти спробуємо за рахунок довжини нашої лавки. Ви правильно сказали, там п’ятеро гравців дуже серйозного рівня, з  досвідом гри в Суперлізі. Як на мене, слабке місце – їхня лавка, адже окрім цих п’яти гравців, всі інші молоді. Будемо це використовувати обов’язково.       

Рекомендовано

Догори
Підтримати