«Старий Луцьк» впевнено переграв «Житомир»

Підопічні Володимира Журжія вели у рахунку протягом всієї гри і здобули закономірну перемогу.

Господарі розпочали гру дуже впевнено. Зусиллями Федчука та Тютюнника наші гравці вели у рахунку 14:3. Лучани вдало захищалися, не даючи опонентам кидати зі зручних позицій. Бережний та Нейжмак дещо скоротили різницю у рахунку. Здавалося, що гості відчули впевненість у власних силах, але «білі» не збавляли обертів. Кінцівку чверті вдало провів Швагринський і саме його «трьоха» зафіксувала остаточний рахунок десятихвилинки 24-14.

Друга чверть стала логічним продовженням завершення своєї попередниці: знову феєрив Швагринський,  захищатися вдало проти форварда господарів не допомагав навіть «дабл тім».(здвоювання). Рихлюк, Нейжмак та Болоценко скоротили відставання до 7 очок, але просто фантастичну результативність продовжував демонструвати Федчук, влучав і Володимир Коцько. Перед великою перервою на табло «горів» рахунок 41-31.

Господарі дуже потужно  провели третю чверть, продемонструвавши хорошу гру в атаці. Чого тільки варте ефектне дальнє влучання Дейни! В житомирян роль лідера на себе взяв Бережний, який влучав з різних дистанцій. Проте «Старий Луцьк» свого не віддавав, відповідаючи влучними атаками 63-45: комфортна перевага для лучан перед останньою десятихвилинкою.

На старті четвертої чверті дві «трьохи» влучили Гуцалюк та Коцько. Перевага «Старого Луцька» досягнула 22 очки. Гості «стали зоною» і увімкнули високий пресинг. Це дозволило скоротити відставання, але – не більше!  Всього за декілька хвилин Федчук ще тричі влучив здалеку, підтримали капітана і одноклубники. Тренери господарів знову довірили місце на майданчику зовсім юному Миколі Єфімчуку, який провів у грі близько 2 хвилин. Фінальна сирена зафіксувала перемогу лучан з рахунком 84-71. Найрезультативнішим гравцем матчу із 25 очками став Едуард Федчук. Завтра суперники зіграють ще одну гру.