«Старий Луцьк-Університет» здолав «Кривий Ріг» у Кубку України

Лучани перемогли у першому поєдинку.

Для місцевих гравців матч розпочався не надто вдало. Гру активно розпочав Анісімов, гості лідирували 8-0. Однак господарі «проснулися»: два дальніх кидки Прозапаса та «ендван» Глушка і попереду вже підопічні Володимира Журжія. Лучани не зупинялися і володіли перевагою у рахунку. При виконанні «базера» судді вгледіли фол на Водолазькому: Артем реалізував штрафні – 19-17 на користь волинян.

Старт другої чверті приніс підопічним Сергій Корабльова 6 очок від Водолазького, а потім гра Кривого Рогу в атаці розладилася.  Швагринський, Унгурян, Юрченко – гравці господарів влучали. Перевага волинян перевалила за +10: 37-26 перед великою перервою.

Третя чверть видалася найбільш результативною і запам’яталася рівною боротьбою на майданчику. Команди не шкодували ні себе, ні суперника. Низка гравці перебували на «фол траблі». Зрештою, «Старий Луцьк» втратив через травми Тютюнника та Крамара, а Глушко – отримав 5 фол від арбітрів. В команди Корабльова продовжував влучати Водолазький. В лучан полетіло здалеку: 61-51 перед останньою чвертю.

Кривий Ріг на старті останньої десятихвилинки відіграв відставання. В лучан увімкнувся досвідчений Юрченко, який приніс своїй команді 11 очок. Невтомний Водолазький та судді придумали нервову кінцівку для господарів, однак лучани все ж перемоги з рахунком 74-70. В складі волинян кращим був Сергій Юрченко(21 очко та 6 підбирань). 24-го жовтня команди зіграють матч-відповідь.