fbpx

«Старий Луцьк» не зміг вдруге перемогти «Маріуполь»

Лучани не змогли повторити успіх першої гри і поступилися підопічним Сергія Заваліна.

Рахунок в матчі відкрив з лінії штрафних Коцько. Гості з відповіддю не забарилися: Белла, Міхєєв та Бузько влучали у «Маріуполя». В «Старого Луцька» в атаці виходило з перемінним успіхом. Активним в ці хвилини був той же Коцько, який влучав у проходах. Зрештою, після його влучного середнього рахунок утвердився на позначці 15-19.

На старті чверті здалеку влучив Федчук, скоротивши різницю в рахунку до мінімуму. В Маріуполя солідно виглядав дует Бей-Бузько. Перевага «синіх» досягнула 7-ми очок. Різницю в рахунку скоротили Кунчик та Дейна, але луцькі вболівальники раділи недовго: активізувався капітан маріупольців Ясиненко. Саме його 4 очки стали останніми у десятихвилинці. На перерву команди пішли за рахунку 30-37.

Після перерви підопічні Сергія Заваліна не збавляли обертів. Оборона нашої команди не могла стримати Бея, після його данку різниця у рахунку збільшилася до солідних 12-ти очок. Здавалось би хорошим емоційним сплеском для «Старого Луцька» стала влучна «трьоха» Федчука, але гості не просто вистояли, а активно продовжували «гнути свою лінію». Протягом хвилини дальніми обмінялися Дейна-Ясиненко-Коцько. За підсумками чверті перевага «Маріуполя» зросла ще на 2 очка – на табло «горів» рахунок 48-57.

Остання десятихвилинка нагадувала четверту чверть першого матчу, але, щоправда, цього разу вона краще вдалася гостям. Бузько, Ясиненко та Бей забезпечили гостям ривок, який наша команда, на жаль, стримати не могла. Різниця збільшилася до 17-ти, а потім досягнула двадцяти очок. Всі намагання «Старого Луцька» виправити ситуацію були даремними. Фінальна сирена матчу зафіксувала рахунок 63-83. Найрезультативнішим у складі «Старого Луцька» став Володимир Коцько із 15-ма очками.