«Старий Луцьк» вдруге переміг «БІПу»

Команда Володимира Журжія продовжує переможну ходу на старті чемпіонату.

Поєдинок почався на дещо нижчих швидкостях, ніж попередній матч команд. Тютюнник та Швагринський вивели вперед лучан. Згодом результавний відрізок видав Юрченко, який здобув для своєї команди декілька очок. Зокрема, реалізував «ендван». Остаточний рахунок чверті встановив Крамар – «дзеркальні» 21-12 на користь «Старого Луцька».

Після перерви активніше заграли підопічні Дмитра Шаламова: Матюкевич та Тонченко повели за собою партнерів по команді. У господарів «снайперські» здібності продемонстрував капітан Федчук, який влучав здалеку. Тренери гостей взяли тайм-аут і це дало результат. Відставання одеситів скоротилося вдвічі. На велику перерву команди пішли при рахунку 41-36.

Третя чверть стала вирішальною у цьому поєдинку. У Луцька «полетіло»! Одесити намагалися «огризатися», однак у заключні хвилини лучани були влучнішими. Після вдалого «середнього» від Унгуряна перевага підопічних Володимира Журжія досягнула 18 очок. До слова, наші баскетболісти зробили висновки і щодо гри у захисті, адже дозволили супернику за 10 хвилин набрати всього дев’ять очок. Перед останньою чвертю на табло «горіли» комфортні для Луцька 63-45.

В останній десятихвилинці гостям не було що втрачати. Одесити побігли в атаку і зуміли скоротити відставання на декілька очок, проте «Старий Луцьк» не збирався віддавати перемогу. За півтори хвилини до завершення матчу Володимир Журжій традиційно дав пограти молоді. «БІПА» дещо скоротила відставання, втім підсумкова перемога була за нашою командою 79-69. Найрезультативнішим гравцем «Старого Луцька» став Юрій Крамар. (14 очок) «Дабл-даблом» відзначився Сергій Юрченко(12 підбирань та 11 очок).