«Старий Луцьк-Університет» впевнено переміг «БІПу»

Наша команда продовжила переможну серію до трьох поєдинків.

На старті матчу господарі успішно атакували з дальньої дистанції: двічі влучив Федчук, не промахнувся і Швагринський. Гості були активними у трьохсекундній зоні, де господарював габаритний Матюкевич. В середині тайму команда Дмитра Шаламова після «трьохи» Волчанова заволоділа шестиочковою перевагою, але «Старий Луцьк» наздогнав суперника. Унгурян, Коцько та Дейна влучали і дозволили саме підопічним Володимира Журжія перемогти у стартовій чверті 22-20.

Другя десятихвилинка запам’яталася рівною грою на майданчику та травмою Коцька. Захисник господарів, який на той момент був найрезультивнішим у складі своєї команди, на майданчик так і не повернувся. Якою б банальною не була ця фраза, але його партнері по команді дійсно «грали за себе і за того хлопця». На велику перерву суперники пішли за рахунку 48-46, а все найцікавіше відбувалося згодом.

Третя десятихвилинка стала надрезультативною. Третю гру поспіль дуже сильно проводив Владислав Унгурян. Не відставали і Федчук, Юрченко та Тютюнник. Перевага «Старого Луцька» досягнула 17 очок, втім одесити не збиралися «вивішувати білий прапор». Гості увімкнули високий пресинг і «стали зоною», це дало ситуативний результат. До того ж волиняни були менш обачними в захисті. Перевага господарів скоротилася всього до 5 очок. Тим не менш, підопічні Володимира Журжія вчасно увімкнулися і все ж дещо збільшили гандикап 78-68.

Остання чверть підтвердила те, що господарі були сильнішими у звітному поєдинку. Унгурян та Юрченко збільшили перевагу своєї команди до комфортних 17 очок. Суттєво скоротити відставання підопічним Дмитра Шаламова так і не вдалося. За хвилину до кінця матчу на майданчику з’явилися молоді Бортнік та Єфімчук. «Старий Луцьк» довів поєдинок до закономірної перемоги 92-83. Найрезультативнішим гравцем матчу став Владислав Унгурян (22 очки). Завтра суперники проведуть ще одну гру.

Текст: Андрій Мошкун