«Старий Луцьк-Університет» переміг «Львівську Політехніку»

Наша команда розпочала чемпіонат з перемоги, яку вдалося вибороти в овер-таймі.

Гра розпочалася на високих швидкостях, але з достатньою кількістю браку у діях обох команд. Володимир Журжій активно застосовував ротацію: вже у першій чверті встигли дебютувати за лучан і новачки – Юрченко та Унгурян. Загалом, команди подарували малорезультативний баскетбол, який закінчився мінімальною перемогою господарів 14-13.

Друге чверть продовжилася вдалою грою під кільцем Володимира Орленка, який здобував для своєї команди підбирання та набирав очки. Львів’яни втекли у відрив 21-15. «Старий Луцьк» увімкнув високий пресинг і це дало свої плоди:  Унгурян, Тютюнник та Коцько зробили рахунок рівним. Згодом гості таки вийшли вперед, однак ближче до кінця чверті розгубили перевагу. Хитрість Капка допомогла його команді зрівняти рахунок –33-33.

В третій десятихвилинці «розгулявся» Степанченко. Його команда перемагала з рахунком 48-40. Моментально зреагував тренерський штаб гостей: тайм-аут від Володимира Журжія. Лучани скоротили відставання: 3 очка від Унгуряна та відрив від Крамара допомогли у цьому. Перед останньою чвертю мінімальною перевагою володіли хлопці Ярослава Зубрицького.

В четвертій десятихвилинці лучани мали всі шанси вирвати перемогу. Крамар, Унгурян та Юрченко здобували очки для нашої команди. Орленко та Викрикач повернули у гру «Львівську Політехніку». «Старий Луцьк» не втримав перевагу. При рахунку 70-70 гра перейшла в овертайм. У вирішальній п’ятихвилинці було дуже багато фолів та помилок, низка гравців та тренер господарів завершили гру достроково. Все ж міцнішими виявилися нерви у «Старого Луцька»: перемога 77-83 за нашою командою. Найрезультативнішим гравцем матчу став Владислав Унгурян, в активі якого 21 очко.