Характер і віра в себе: «Старий Луцьк» вирвав перемогу у «ДіДіБаО»

Лучани здобули першу перемогу в сезоні, перемігши в овер-таймі.

Перша чверть була за нашою командою. «Старий Луцьк» вів у рахунку 11-3, але господарі не дрімали і зусиллями Вінтоняка, Конєва та Полюляка   майже зрівняли рахунок. Лучани, тим не менш, не знітилися: Дейна та Федчук влучили свої кидки. Десятихвилинка закінчилася з рахунком 20-24 на користь гостей.

На старті другої чверті наші баскетболісти продовжували бути активними, але згодом підопічні Полюляка заграли впевненіше і надолужили відставання. Передусім цей ривок вдався за рахунок вдалих дій Гарбарчука та Федоряка. Останній і взагалі зловив кураж, який дозволив його партнерам по команді вийти вперед. На велику перерву команди пішли, коли на табло горіло 43-39.

Після перерви каменчани продовжували лідирувати. Протягом однієї хвилини 5 очок  своїй команді приніс Конєв.  Ближче до завершення десятихвилинки перевага господарів досягала 13 очок, але остання вдала атака була саме за «Старим Луцьком»: Прозапас влучив дальній кидок – 68-58.

Наша команда завершувала поєдинок в обмеженому складі. Тим не менш, лучани продемонстрували фірмовий характер і зуміли перевести гру в овертайм, але про все по порядку. На старті чверті підопічним Володимира Журжія вдався ривок 9-0. Рахунок був скорочений до мінімуму, але згодом господарі «проснулися».

Команди обмінювалися вдалими атаками, лідер матчу змінювався раз по раз. В «Старого Луцька» в ці хвилини варто відзначити результативні дії Швагринського. За 1.36 до кінця четвертої чверті наша команда перемагала з рахунком 81-77, але Конєв зумів перевести гру в овер-тайм та навіть міг вирвати перемогу, але не влучив.

В додатковій п’ятихвилинці кращими були наші хлопці. Прозапас та Хомич влучали дальні, Федчук та Дейна – із середньої та ближньої дистанції, а Тютюнник продовжував збирати підбирання(а їх він зібрав 16!). Зрештою, фінальна сирена зафіксувала першу перемогу «Старого Луцька» у новому сезоні 94-97. Відзначаємо, 26 очок та 8 передач капітана нашої команди Едуарда Федчука.