Переконливий реванш: «Старий Луцьк» переміг «Рівне»

Команда Володимира Журжія провела дуже переконливий матч та перемогла БК «Рівне»

Перша десятихвилинка вийшла найбільш конкурентною у цьому матчі. Старт поєдинку краще вдався гостям: «червоні» лідирували з рахунком 8-4. Луцьк відповів «трьохою» Тютюнника, а після «середнього» Коцька господарі вийшли вперед. Загалом же, в першій десятихвилинці команди декілька раз обмінювалися лідерством. Зрештою, чверть завершилася мінімальною перевагою БК «Рівне» – 18-19.

Друга чверть розпочалася для волинян вдало: Тютюнник та двічі Швагринський реалізували дальні кидки. Господарі отримали непоганий гандикап у 8 очок.  Перевага «Старого Луцька» могла б бути ще більшою, однак рівняни теж влучали, проте і не скорочували відставання. Остаточний рахунок у чверті встановив Дмитро Швагринський і це було цілком закономірно: гра у форварда лучан вдалася на славу – 42:33 перед великою перервою.

На відміну від першого поєдинку, лучани дуже потужно провели третю чверть. Місцева команда зуміла втекти у відрив, незважаючи на проблеми з фолами в основних захисників – Співака та Коцька. По ходу десятихвилинки перевага «Старого Луцька» досягала навіть 18 очок. Михайло Переверзій реагував тайм-аутами та замінами, проте суттєво подій на майданчику це не змінило. Лучани домінували. Зусилллями Чижа та Федорчука гості все ж трішки скоротили відставання:63-50 за десять хвилин до фінальної сирени.

Чверть розпочалася з ефектного «ендвану» Дейни. Гості робили ставку на проходи Федорчука та Коровякова ,однак це працювало з перемінним успіхом.  «Старий Луцьк» же грав дуже впевнено: жоден з гравців не випадав, всі почергово набирали очки. Коли результат гри був очевидним – на майданчик вийшли Єфімчук, Шептицький та інші молоді, проте більш досвідчені волиняни, які «каші не зіпсували». Команда Володимира Журжія здобула заслужену перемогу 89-71. Черговий «дабл дабл» у сезоні здобув Дмитро Швагринський(20 очок та 14 підбирань).