fbpx

«Старий Луцьк» впевнено переграв «Маріуполь»

Гості зуміли нав’язати нашій команді боротьбу на старті поєдинку, однак підопічні Володимира Журжія довели матч до логічного завершення.

Господарі розпочали матч результативно, але рахунок  «данком» відкрив Олександр Белла. Цікаво, що в нашої команди «полетіло» здалеку: протягом хвилини Глушко та двічі Швагринський влучили «трьохи». Суперники обмінювалися результативними атаками, однак «Старому Луцьку» вдавалося утримувати гостей на відстані 5-7 очок. Моментами непогано виглядав Бей, який був влучним з лінії штрафних та відзначився «данком». Після «трьохи» Кунчика різниця у рахунку становила 8 очок, але Міхєєв дещо скоротив відставання 22-17.

Друга чверть видалася рівною і за грою, і за рахунком. Однак на старті десятихвилинки перевагою володіла команда з портового міста. Зрештою, після двох очок Бузька гості вийшли вперед.  Статус кво для лучан відновили Кунчик та Дейна, але Бузько та КО знову наздогнали. Перевагу перед великою перервою «Старому Луцьку» забезпечили 2 очки в проході від Федчука та «трьоха» від Дейни – 38-33 на табло.

«Білі» розпочали третю чверть дуже впевнено. Лідером у ці хвилини був Швагринський, який влучав з різних дистанцій та ще й змушував фолити на собі Ясиненка. Зуєв, Белла та Бузько відповідали своїми активними діями, але господарі не дозволяли супернику наблизитися у рахунку. Чудовий відрізок видав і Федчук. Протягом декількох десятків секунд наш капітан двічі перехопив м’яч, влучив здалеку та в проході. Перед фінальною десятихвилинкою рахунок був 58-49 на користь «Старого Луцька».

У вирішальній чверті підопічні Володимира Журжія не залишили гостям жодного шансу. Наші баскетболісти раз по раз змушували «синіх» помилятися. Натомість відповідали результативними атаками на різний смак. Зрештою, після влучних штрафних Дейни перевага «Старого Луцька» досягнула двадцяти очок. Володимир Журжій дав можливість зіграти молодим гравцям, а ті не те що «не зіпсували каші», а за допомогою досвідченого Литвиненка видали хороший відтинок гри. Зрештою, фінальна сирена зафіксувала впевнену перемогу «Старого Луцьку» 83-59. Низка наших гравців продемонструвала хорошу результативність, а найрезультативнішим гравцем поєдинку став Швагринський з 19-ма очками. Завтра о 10:00 команди зіграють ще один матч.