fbpx

«Старий Луцьк» активно готується до нового сезону Вищої ліги

БК «Старий Луцьк-Університет» продовжує підготовку до старту сезону.
Підопічні Володимира Журжія готуються до початку чемпіонату в рамках першого збору, який триватиме з 1-го по 25-те серпня. За невелику історію клубу, гравці вперше матимуть можливість пройти повноцінну підготовку на літніх зборах.
Наразі в складі команди ті ж гравці, що завершували минулий сезон. Основний акцент на першому зборі, за словами головного тренера, робитимуть на фізичну підготовку та відпрацювання індивідуальних технічних навичок.
В рамках другого збору в команді заплановані спаринги та участь у товариських турнірах. Саме під час другого збору тренерський штаб команди розгляне потенційних новачків та сформує остаточний склад гравців на участь у Вищій лізі.

Володимир Журжій(головний тренер БК «Старий Луцьк-Університет»):

«Ми дуже раді, що маємо можливість провести збори. Поки в складі всі хлопці, які грали в минулому сезоні. Є незначні пошкодження і недоліковані травми. В Федчука виявилася досить серйозна травма, яка залишилася із минулого сезону. Є проблеми із здоров’ям і у Коцька, але всі хлопці працюють з подвійною енергією.
Заплановані спаринги, але все це буде у вересні. Серпень ми повністю витрачаємо на індивідуальну роботу в залі. У вересні в нас запланований домашній турнір у Луцьку. Можливо, візьмемо участь у товариських турнірах на виїзді. Загалом, до початку чемпіонату плануємо зіграти 8-10 ігор.
Останні роки у нас не було зборів, але вперше команда змогла вже зібратися влітку і працювати над тим, над чим немає часу працювати під час сезону. В минулому сезоні деякі гравці брали участь у 4 різних турнірах, тому відпрацьовувати певні навички у нас не було часу.
На першому зборі працюють ті гравці, які грали у минулому сезоні. Ми працюємо над підсиленням, але дуже обережно, адже кістяк команди у нас сформований із місцевих гравців. Дуже обережно будемо підсилювати позиції, які цього потребують».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *