fbpx

Реванш не вдався: «Старий Луцьк» не зумів виграти у «Ніко-Баскета»

Підопічні Володимира Журжія не змогли переграти суперника з Миколаєва.

Матч стартував з активності господарів майданчика. Активними у ці хвилини були Ожегов та габаритний Гуменюк. «Ніко-Баскету» вдалося втекти у невеликий відрив. Володимир Журжій зреагував тайм-аутом. Після поновлення гри «трьоху» влучив Дейна. Команди обмінювалися результативними  атаками. В лучан гру на себе часто брав Коцько. На щастя, не безуспішно: Володимир забивав у проходах та влучив «трьоху».  Стартова чверть завершилася за рахунку 26-17.

Друга чверть запам’яталася рівною боротьбою. «Білі» не підпускали гостей у рахунку. Знову влучав Ожегов. В «Старого Луцька» другий матч поспіль на високому рівні зіграв Прозапас, якому вкотре довірив чимало ігрового часу Володимир Журжій. Зрештою, перед п’ятнадцятихвилинною перервою «Ніко-Баскет» лідирував з рахунком  44-29.

Третя чверть вдалася Прозапасу. Молодий захисник нашої команди знову декілька разів влучив «трьохи».  Підопічні Берестнєва продовжували лідирувати у рахунку, вдало атакуючи. Після дальніх попадань Глушка та Прозапаса рахунок був 60-44. В останній десятихвилинці лучани змогли скоротити різницю у рахунку до 12 очок, але «Ніко-Баскет» активізувався і збільшив перевагу до двадцяти очок. «Старий Луцьк» відставання дещо скоротив, але, у підсумку, поступився з рахунком 84-69. Найрезультативнішим гравцем нашої команди знову став Прозапас, в активі якого 15 очок.