fbpx

«Старий Луцьк» в конкурентному матчі програв «Ніко-Баскету»

Результативні дії Олександра Прозапаса не допомогли нашій команді вирвати перемогу у команди з Миколаєва.

Зі стартових хвилин матчу господарі взяли ініціативу в свої руки. Гравці Берестнєва влучили свої кидки: «Ніко-Баскету» вдався відрив 14-3. Дещо скоритив різницю в рахунку Кунчик, який влучив штрафні кидки.  Наша команда зробила ставку на «трьохи», але лучани не влучали. Зрештою, у фірмовому проході забив Коцько. Після влучних штрафних «білих» рахунок закріпився на позначці 18-9.

В другій чверті Володимир Журжій довірив левову частину часу молодому Прозапасу і той не підвів. Олександр влучив дві «трьохи» та середній з відхиленням. Активним в ці хвилини був і Швагринський, який не боявся брати ініціативу в свої руки. Щоправда, в пасиві форварда «Старого Луцька» було три персональних фоли. Дальню спробу забив і Шевчук, однак господарі обертів не збавляли. Особливо «полетіло» у Сєрпіліна, який раз за разом влучав здалеку. На велику перерву команди пішли за рахунку 36-25.

На старті чверті двічі здалеку попав Федчук. В господарів в проході забив Ожегов. Трьоху влучив і Коцько. Згодом на майданчику знову з’явився Прозапас і…знову влучив здалеку! Відзначаємо, що низка гравців «Старого Луцька» мали по три фоли, тож не могли захищатися достатньо агресивно. Наші не відпускали: за рахунку 48-41 тайм-аут взяв Валентин Берестнєв. Суперники обмінялися «трьохами» Боднара та Федчука.  Останніми в чверті стали 2 очки від Сєрпіліна. На перерву команди пішли за рахунку 56-47.

На початку чверті влучав височенний Гуменюк – з розвороту забив Дейна. Після ще одного влучного дальнього Прозапаса різниця в рахунку становила всього 4 очка. Середній забив Юркевічус – йому відразу «трьохою» відповів Дейна. Різниця у рахунку скоротилася до 3 очок, однак «ендван» влучив Сєрпілін, а згодом і Боднар. Зрештою, господарі краще відіграли кінцівку матчу, втекли у відрив і здобули перемогу з рахунком 78-64. Найрезультативнішим в складі «Старого Луцька» став Прозапас, в активі якого 20 очок та 5 результативних передач.